Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ЕЛЕКТРОННУ ОСВІТНЮ ПЛАТФОРМУ

В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ЕЛЕКТРОННУ ОСВІТНЮ ПЛАТФОРМУ

Міністерство освіти і науки запустило освітню електронну платформу “Всеукраїнська школа онлайн”. Матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Використання платформи безкоштовне. “Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.


Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом якості освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України” Кабінет вчителя, де педагоги зможуть відслідковувати прогрес своїх учнів, модифікувати чи створювати для них матеріали. Окрім того, МОН тестує державний електронний журнал, який має бути скоро доступним.


“Всеукраїнська школа онлайн” не буде обов’язковою для використання.


Смотреть полностью

шаблоны для dle