Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Гостинно відчинені двері в універі

Гостинно відчинені двері в універі

Нинішня неділя стала святковою для Бердянського державного педагогічного університету, бо він гостинно відчинив двері перед старшокласниками шкіл не лише нашого міста та області, але й перед вступниками із сусідніх областей. Гості університету в цілому, інститутів і факультетів, зокрема, почерпнули максимум інформації щодо напрямів підготовки, матеріально-технічної бази вишущодо професорсько-викладацької команди, яка готова робити все можливе, щоби з завтрашнього абітурієнта вийшов конкурентноспроможний та висококваліфікований фахівець… Їм, гостям нинішнім, також розповіли про найважливіші моменти, на які варто звернути увагу задля успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання й під час вступної кампанії наступного навчального року.


Офіційно-святкова частина Дня відкритих дверей, під час якої абітурієнти могли познайомитися з керівниками університету, трьох інститутів, п'яти факультетів та коледжу, отримати відповіді на найважливіші запитання, пов’язані зі вступом до БДПУ, проходила в актовій залі головного корпусу. Старшокласникам та їхнім батькам продемонстрували відеопрезентації, де йшлося не лише про матеріально-технічну базу університету, навчання та наукову діяльність наших студентів, але й про дозвілля студентів, їх участь у творчих та спортивних заходах, про все, що тільки могло зацікавити потенційного абітурієнта чи його рідних.


Ректор університету, профессор Вікторія Зарва у своєму вітальному слові дякував усім присутнім, що завітали до нашого вищого навчального закладу, запевнила завтрашніх студентів, що кожний з тих, хто вибере навчання в БДПУ, не зробить помилки, а навпаки – впродовж 4-5 років пишатиметься гордим званням «студента Бердянського державного педагогічного університету»! Бо ж саме в нашому університеті існують давні освітянські традиції, спрямовані на зміцнення професорсько-викладацького та студентського авторитетів вишу; постійно оновлюється науково-технічна база університету, відкриваються перспективи перед тими абітурієнтами, що прагнуть займатися науковою діяльністю тощо.


Директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДРЦОЯО) Марина Горбенко-Хвастунова розповіла присутнім про основні етапи вступу до вищого навчального закладу, порадила майбутнім абітурієнтам звернути особливу увагу на умови реєстрації, необхідної для участі в ЗНО… Зацікавила абітурієнтів можливістю спробувати свої сили під час пробних тестувань, організованих ДРЦОЯО, методист цієї організації Наталя Мукомел.


Відповідальний секретар приймальної комісії БДПУ Тетяна Яценко розповіла, що остаточно затверджені в МОН України Умови вступу до вищих навчальних закладів у 2014 році будуть оприлюднені на офіційних сайтах Міністерства та нашого університету наприкінці листопада цього року, окреслила основні етапи майбутньої вступної кампанії, запропонувала абітурієнтам звертатися до приймальної комісії БДПУ з приводу будь-яких питань, пов’язаних зі вступом до вишу; побажала усім присутнім зробити правильний вибір і зустріти перше вересня 2014 року студентами вподобаного вищого навчального закладу – Бердянського державного педагогічного університету!


Проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Рогозін відповідав на запитання старшокласників, що надійшли цього дня до організаторів свята та стосувалися майбутньої вступної кампанії…


Ведуча свята абітурієнтів представила присутнім керівництво університету, деканів факультетів, директорів інститутів, колледжу БДПУ. А Уляна Єгорова та учасники відомих в університеті ансамблів «МапЛен», «Феєрія», «Барвисті музики», «Золотий гомін», «Хуртовина» та інших подарували гостям цікаву концертну програму.


Кожен гість отримав примірник газети БДПУ «Університетське Слово», буклети факультетів із корисною інформацією.


Після завершення офіційних виступів на абітурієнтів чекали екскурсії університетом та факультетами, які для них влаштували викладачі та студенти БДПУ.


_DSC9992
_DSC0035
_DSC0049
_DSC0012
_DSC9962
_DSC9953
_DSC9950
_DSC9943
_DSC9933
_DSC0153
_DSC0119
_DSC0107
_DSC0083
_DSC0058
_DSC0071


Завтрашні абітурієнти змогли ознайомитися з тематичними виставками, підготовленими коллективами інститутів і факультетів.


Степан Герилів,
журналіст


На світлинах Олександра Лазукіна та автора: незабутнє сьогоднішнє свято в стінах БДПУ

Смотреть полностью

шаблоны для dle