Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Новости Point » Telecom Ukraine 2015: успіх нового формату

Telecom Ukraine 2015: успіх нового формату

Telecom Ukraine 2015: успіх нового форматуНа початку вересня в місті Одесі відбулась наймасштабніша подія року для телеком-індустрії - Всеукраїнська конференція "Telecom Ukraine 2015", яка об'єднала понад 300 учасників - керівників підприємств галузі зв’язку, інформатизації та телекомунікацій, представників держави, громадських діячів, світових виробників обладнання та інших делегатів, зацікавлених у розвитку вітчизняної галузі. Серед запрошених на форум був і керівник бердянського "Поінт-інтернет" Олексій Леваненко.
Ініціаторами та організаторами Конференції витупили ІнАУ, ДП «UA-IX», Telecom Summit та Telecom Fiesta. Консолідуючи зусилля у підготовці такого масштабного заходу, організатори ставили перед собою мету об'єднати максимальну кількість учасників не тільки телекомунікаційної галузі України, але і представників кабельного ТБ та медіа індустрії, щоб залучити до діалогу та взаємодії між собою та з державою усі сегменти вітчизняної галузі інформатизації.  До співпраці також були запрошені та прийняли активну участь у підготовці програми профільні асоціації: АПІТУ, АППК, ТелПУ, ВАОККТ та Укртелемережа.
Для забезпечення кожного учасника зустрічі отриманням корисної та цікавої інформації організатори створили мультисекційний формат Конференції, у якому делегатам було запропоновано відвідати як об'єднані пленарні засідання і дискусії, так і можливість обирати за власним бажанням одну із тематичних секцій, що проходили одночасно. Такий формат дозволив у рамках трьох насичених робочих днів Конференції охопити великий спектр питань галузі та задовольнити інтереси багатьох її учасників.

www.inau.org.ua

Telecom Ukraine 2015: успіх нового форматушаблоны для dle