Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Новости Point » Відзначено переможців V фестивалю «Прес-хвиля»

Відзначено переможців V фестивалю «Прес-хвиля»

Відзначено переможців V фестивалю «Прес-хвиля»Відділ освіти виконавчого комітету БМР, Центр дитячо-юнацької творчості, за підтримки кафедри соціальних комунікацій БДПУ, провідних спеціалістів в галузі журналістики, провели 15-17 листопада в ЦДЮТ фестиваль «Прес-хвиля - 2016». Його учасниками були представники учнівського самоврядування та шкільних прес-центрів.
На заочному етапі до оргкомітету фестивалю учасники надали шкільні періодичні видання та спецвипуск шкільної газети на екологічну тематику. А на самому фестивалі його учасників очікували майстер класи та зйомки відеороликів у стилі «VOXPOP».
Після відкриття оновленого кабінету студії журналістики «Юн-прес» ЦДЮТ почалось ток-шоу «Бердянськ поговорить», гостями якого були члени журі фестивалю. Церемонія подяки та нагородження команд учасників та учасниць фестивалю завершили це яскраве дійство. Запрошення на конкурс “Міс Бердянськ 2016” за краще запитання на ток-шоу та солодкі торти отримала команда 20-ї школи, що перемогла у “газетних” номінаціях. А у дуже гарячому змаганні за найкращий відеоролик грамоту за перше місце отримали юні журналісти Гімназії №2, яким дістався спеціальний приз від інтернет-провайдера “Поінт”.

Відеоролики дивіться у соцмережі «Вконтакте»
ФЕСТИВАЛЬ ШКІЛЬНИХ ПРЕС-ЦЕНТРІВ .

Відзначено переможців V фестивалю «Прес-хвиля»шаблоны для dle