Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Новости Point » Зустрічайте NIKI Kids, NIKI Junior, EU Music і 4ever Music!

Зустрічайте NIKI Kids, NIKI Junior, EU Music і 4ever Music!

Зустрічайте NIKI Kids, NIKI Junior, EU Music і 4ever Music!Найочікуваніша новина цієї осені - до нашого IPTV додалися 4 нових українських канала - тож зустрічайте NIKI Kids, NIKI Junior, EU Music і 4ever Music! Телеканали NIKI Kids і NIKI Junior - це більше 500 годин якісного дитячого контенту. EU Music і 4ever Music - музичні канали, які пропонують сучасну українську та європейську музику, а також ретро-хіти для справжніх меломанів.

Рудольф Кірнос, власник телеканалів NIKI Kids, NIKI Junior, EU Music і 4ever music каже, що: «Телевізійний ринок України змінюється в кращу сторону, і для нас це чудова можливість не тільки донести продукт до глядача, а й стати ще більш вагомою часткою ринку платного телебачення. На даному етапі ринок потребує якісних вітчизняних телеканалів, і ми постаралися зробити їх з "діамантовою", насиченою квітами картинкою».

NIKI Kids і NIKI Junior поділяють аудиторію на дві вікові групи: 0-5 років для Junior і 6 + для Kids. Тут контент повністю професійно і багатоголосово дубльований, всі титри і написи в кадрах - виключно українською мовою зі збереженням оригінального дизайну, всі пісні - переспівані також українською мовою. канали NIKI володіють ексклюзивними правами на показ контенту французьких компаній Studio Hari і Xilam на території України. Ефір телеканалу також складається з мультсеріалів Cartoon Network. Весь контент NIKI Kids і NIKI Junior - зібраний з розділів «преміум» каталогів 2019 року провідних дистриб'юторських компаній.
Зустрічайте NIKI Kids, NIKI Junior, EU Music і 4ever Music!
Контент телеканалів NIKI Kids і NIKI Junior не викладається у вільному безкоштовному доступі в інтернет, на відміну від багатьох інших дитячих телеканалів, присутніх в Україні. Тож долучайтеся до цікавого та корисного телевізійного контенту!

Как запустить Point IPTV - http://point.zp.ua/iptv/

Зустрічайте NIKI Kids, NIKI Junior, EU Music і 4ever Music!шаблоны для dle