Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Новости Point » Зустрічайте кращі канали! Телебачення за розумну ціну

Зустрічайте кращі канали! Телебачення за розумну ціну

Зустрічайте кращі канали! Телебачення за розумну цінуТільки для абонентів Поінт інтернет. Підключайте Поінт HD*TV та отримуйте 70 каналів за розумну ціну! Дивіться Ваші улюблені телеканали у пакеті Стандарт усього за 20 грн. на місяць. Поінт-інтернет, завжди щось новеньке!

Підключайте сервіс Цифрове IPTV
* 70 цифрових телеканалів (з них до 20 у HD якості).

Тільки у пакеті Стандарт HD*TV дивіться український спортивний канал Х-sport. А також зустрічайте ексклюзивні NIKI Kids, NIKI Junior, EU Music і 4ever Music! Телеканали NIKI Kids і NIKI Junior - це більше 500 годин якісного дитячого контенту. EU Music і 4ever Music - музичні канали, які пропонують сучасну українську та європейську музику, а також ретро-хіти для справжніх меломанів.

1. News One HD
2. Новини 24 HD
3. UA: Перший HD
4. ZIK HD
5. Телевсесвіт TV HD
6. 112-ТВ HD
7. Наш HD
8. Прямий HD
9. ATR HD
10. X-sport HD
11. ЕСПРЕСО HD
12. EU MUSIC
13. 4EVER MUSIC
14. NIKI Junior
15. NIKI Kids
16. Правда Тут HD
17. 5 канал HD
18. HD FASHION
19. Настоящее время HD
20. UA-TV HD

Зустрічайте кращі канали! Телебачення за розумну ціну

NIKI Kids і NIKI Junior поділяють аудиторію на дві вікові групи: 0-5 років для Junior і 6 + для Kids. Тут контент повністю професійно і багатоголосово дубльований, всі титри і написи в кадрах - виключно українською мовою зі збереженням оригінального дизайну, всі пісні - переспівані також українською мовою. канали NIKI володіють ексклюзивними правами на показ контенту французьких компаній Studio Hari і Xilam на території України. Ефір телеканалу також складається з мультсеріалів Cartoon Network. Весь контент NIKI Kids і NIKI Junior - зібраний з розділів «преміум» каталогів провідних дистриб'юторських компаній.
Зустрічайте кращі канали! Телебачення за розумну ціну

Контент телеканалів NIKI Kids і NIKI Junior не викладається у вільному безкоштовному доступі в інтернет, на відміну від багатьох інших дитячих телеканалів, присутніх в Україні. Тож долучайтеся до цікавого та корисного телевізійного контенту!

Підключити - https://stats.berdyansk.net/

Детальніше - http://point.zp.ua/iptv/

Зустрічайте кращі канали! Телебачення за розумну цінушаблоны для dle