Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Новости Point » Змінення тарифів для приватного сектору

Змінення тарифів для приватного сектору

До уваги абонентів "Поінт-інтернет", з 1 серпня 2020 р. змінюється вартість тарифних планів для приватного сектору (підключення за технологією PON). Підвищення тарифів пов'язано з більшою вартістю підтримки мережевої інфраструктури у приватному секторі, ніж обслуговування у багатоповерхових будинках.

Для того, щоб рост тарифів був менш відчутний для абонентів, буде проведено індексацію залишків на їх рахунках. Тому для тих, хто поповнив рахунок на декілька місяців вперед, вартість інтернету залишиться незмінною!
Отже, акція "Зафіксуй тариф" доступна для кожного, хто підключений до мережі Поінт-інтернет в приватному секторі. До 1 серпня 2020 року у таких абонентів є можливість сплатити наперед (від 1 до 5 місяців) за старими цінами. Тобто так, щоб гарантовано не змінювався тариф на строк дії цієї передплати. Увага, максимальний термін пролонгації тарифів — до 31 грудня 2020 года!

Нагадуємо, «Поінт» пропонує послугу доступу в мережу Інтернет за найновішими технологіями на максимальній швидкості до 1 Гбіт/с.

Нові тарифи для приватного сектору вводятся в дію з 1 серпня 2020 р.:
Швидкість до 50 Мбіт/с - 180 грн.
Швидкість до 100 Мбіт/с - 220 грн.
Швидкість до 1000 Мбіт/с - 280 грн.

Більш детально з новими тарифними планами Ви можете ознайомитись тут.

Змінення тарифів для приватного секторушаблоны для dle