Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Сегодня » Дестабілізація України

Дестабілізація України

Дестабілізація УкраїниНе варто сподіватися, що вибори, перемир’я або будь-які інші події в Україні змінять політику Кремля, бо його головною метою є ослаблення Європи, вважає американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер. Про це він розповів в інтерв’ю литовському порталу Delphi.
Експерт переконаний, що дестабілізація України – лише частина величезного плану Москви щодо Європи, і своїми діями в Україні Росія принизила і розкрила недоліки саме Європи. Те ж стосується і сепаратистських рухів за межами України, а також втягування деяких країн в реалізацію «Південного потоку». Поки ЄС не зрозуміє, що Росія кинула виклик саме йому, і не візьметься за ліквідацію своєї енергозалежності, президент РФ Володимир Путін не зупиниться, вважає Снайдер.
Експерт зазначає, що російська пропаганда моментально і ґрунтовно вразила Захід. Спочатку німецькі ЗМІ повірили в те, що українці – фашисти, потім світ заговорив про те, що Україна – лише платформа для геополітичного протистояння США і РФ.
Російську пропаганду треба трактувати як політичний маркетинг, радить Снайдер. Тут абсолютно не мають значення події в Україні, тому що в основі російської пропаганди лежать не факти, а «бажані версії, які можуть викликати реакцію Європи», вважає він.
На думку історика, в анексії Криму велику роль зіграло те, що тоді світ ще не підозрював про існування російської пропаганди як такої, а також надзвичайної її оперативності. Коли європейці зрозуміли, що їх обдурили, Крим уже був анексований, і вони не захотіли повертатися до цього питання, зазначив Снайдер. «Для американців це все дуже заплутано, а європейці немов усунулися від цього питання, вони вважають за краще нічого не робити і звинувачувати у всьому американців», – пише він.
Снайдер підкреслив, що західні журналісти занадто наївні, щоб зрозуміти, коли російська сторона ними користується в своїх інтересах. Плюс до всього в Україні приїхало занадто мало репортерів, щоб розібратися в ситуації.
«Кремль не зв’язаний жодними етичними нормами, тому може всю енергію направляти на тактику і техніку, домагаючись відмінних результатів», – зазначив американський історик.
zik.uaшаблоны для dle