Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Сегодня » Круглий стіл «Проблеми прозорості ТВК»

Круглий стіл «Проблеми прозорості ТВК»

Круглий стіл «Проблеми прозорості ТВК»Круглий стіл відбудеться в п’ятницю, 2 жовтня о 15.00, за адресою: вул. Шевченка 22, конференц-зал готелю «Євро». До участі запрошуються представники всіх зацікавлених сторін: представники місцевої влади, члени ТВК, журналісти, представники громадських організацій, місцеві представники партій.
Пропонуємо такі питання до обговорення:
1. Проблеми забезпечення роботи ТВК (матеріально-технічні, методичні, фінансові тощо). Хто і як має фінансувати роботу ТВК.
2. Практичні питання у забезпеченні прозорості місцевих виборів – з точки зору всіх учасників виборчого процесу (виборці, ТВК, кандидати, спостерігачі)
3. Яка діяльність ТВК, які документи мають більший пріоритет для поширення:
- для виборців
- для партій
- для експертів
4. Як спростити комунікацію між усіма учасниками виборчого процесу? Яких інструментів не вистачає?
5. Обмін досвідом між ТВК різних регіонів України

На даний момент Український центр суспільних даних реалізовує пілотний проект «Прозорі місцеві вибори» у Бердянську, Краматорську та Слов’янську. Головним завданням проекту є сприяння територіальним виборчим комісіям в ефективному оприлюдненні постанов, рішень, іншої офіційної інформації про виборчий процес на місцевих виборах 2015 року. В межах проекту створено портал «Місцеві вибори 2015» (vybir.info), що має на меті у простому та зручному вигляді представити всю офіційну інформацію ТВК, в тому числі дані про партії, що висувають своїх кандидатів, про самих кандидатів, про округи та дільниці, тощо.
Завжди готові відповісти на можливі запитання чи надати додаткову інформацію. Просимо підтвердити свою участь за телефоном (066) 994 9004, Олена Однолько.

berdyansk.vybir.infoшаблоны для dle