Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Сегодня » А. Гриценко: Подумайте про своїх дітей (фото)

А. Гриценко: Подумайте про своїх дітей (фото)

А. Гриценко: Подумайте про своїх дітей (фото)Сьогодні ситуація проста і чорно-біла, як старий телевізор. Або Україна розвиватиметься як європейська країна, або остаточно перетвориться на бандитську державу. Таку думку під час спілкування з журналістами у Бердянську висловив Анатолій Гриценко. «В мене четверо дітей і дві внучки. Мені страшно за них, хоча я мужик, офіцер. Тому що бачу: якщо ми не змінимо ситуацію на кращу, то вони житимуть в бандитській державі, де в них не буде жодних прав і жодної перспективи», - сказав Гриценко.
Він переконаний, що нинішня влада приведе лише до цього. Як приклади – система бандитів-смотрящих, які сидять в міністерствах і на місцях, відбираючи чужий бізнес, розгул силовиків, які можуть взяти студента в райвідділок і безкарно вбити.
«Я не хочу, щоб мої діти жили в такій країні, і сам не хочу жити в такій країні», - констатував Гриценко.
Він вважає, що зупинити цю бульдозерну команду може лише опозиція, при всіх її сильних і слабих сторонах.
«Тут нема чого роздумувати. Кому подобається влада – вперед і прямо. А кому ні – дайте шанс опозиції, - закликав Гриценко. – І в будь-якому разі не сидіть у хаті з краю, підіть на вибори і проголосуйте».
Коментуючи численні випадки підкупу виборців гречкою, продуктовими наборами чи грошима, Гриценко порадив все брати, але голосувати чесно.
«Беріть, бо це за ваші гроші куплено. Але коли будете робити свій вибір – дійте по совісті й думайте про своїх дітей», - додав політик.
JeyNews

Дивитись фотошаблоны для dle