Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Здоровье » Планові операції у міській лікарні не зупинено

Планові операції у міській лікарні не зупинено

Головний лікар міської лікарні Юрій Кіса та  директор КП ТМО «Дитяча лікарня та пологовий будинок» Ірина Котляр  прокоментували відомості щодо нібито призупинення  усіх планових операцій у Бердянській міській лікарні. Зокрема Юрій Кіса повідомив, що після свого вступу на посаду головного лікаря лікарні він проаналізував діяльність установи. Встановлено, що останнім  часом у міській лікарні в два з половиною рази збільшилася шпитальна летальність, яка досягла 2,9%. Це  найвищий показник серед медичних закладів Запорізької області. Погіршилися також показники співпадіння клінічних та патологоанатомічних діагнозів. При цьому значна кількість цих показників сформована з урахуванням мешканців інших регіонів, за яких, крім того відповідні бюджети ніяк не розраховуються. Таким чином бердянські лікарі за кошти, які згідно формульного розрахунку розраховано лише на мешканців Бердянська, робили планові операції в тому числі мешканцям інших регіонів, в той час, як в цих регіонах також є профільні відділення.

На сьогодні Бердянська міська лікарня значною мірою працює як клініка швидкої допомоги. 90 відсотків операцій -  ургентні, тобто невідкладні, а економічна ситуація не дозволяє проводити планові операції на тому рівні, який був 15-20 років тому. Аналіз фінансово-господарського стану лікарні та медичної складової  ситуації, за словами Юрія Кіси зробили необхідністю взяти так звану паузу, щоб  оглянути  зроблене та виправити недоліки. Останній тиждень цього мораторію вже дав певні результати і ситуація стала покращуватися.  При цьому було зазначено, що планових операцій для  мешканців міста ніхто не відміняв.

Стосовно  можливих скорочень персоналу лікарні, Юрій Кіса повідомив, що жодної людини – фізичної особи скорочено не буде. Сьогодні у міській лікарні є 1432 ставки і  1290  фізичних осіб, не рахуючи декретних відпусток. Структура роздута та не відповідає нормативним документам. Штатний  розпис буде приведено у відповідність із нормативними документами. На  сьогодні міська лікарня на 100 відсотків  укомплектованість медсестрами, і тільки на   60 лікарями.  Буде  змінюватися ставка, сама  людина не постраждає, запевнив Юрій Кіса. Реорганізацію проводитимуть із врахуванням внутрішніх  пріоритетів. Увагу приділять амбулаторно-поліклінічній  службі, щоб зменшити навантаження на стаціонар, швидкій допомозі, службам реанімації та інтенсивної терапії.rada.berdyansk.netСмотреть полностью

шаблоны для dle