Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Здоровье » Шістьох вихованців дитсадка у Бердянську госпіталізували

Шістьох вихованців дитсадка у Бердянську госпіталізували

Шістьох вихованців дитсадка у Бердянську госпіталізувалиШістьох вихованців ясельної групи дитсадка №37 “Пізнайко” у Бердянську госпіталізували. Про це УНН повідомили в прес-службі ДСЕСУ. У ясельній групі “Дюймовочка” дитсадка № 37 “Пізнайко” у Бердянську зафіксували спалах кишкової інфекції.
До інфекційного відділення госпіталізовано шістьох малюків. Трьох — із попередніми діагнозами ротавірусна інфекція, двох — із гострою кишковою інфекцією та ще одного — з харчовою токсикоінфекцією.

“Фахівці Держсанепідслужби забезпечили збір епіданамнезу серед госпіталізованих хворих, опитали та організували обстеження контактних. Дані для медичного нагляду передані за місцем проживання, у вогнищі інфекційного захворювання відібрано проби харчових продуктів (добові проби), проби води, змиви з об’єктів навколишнього середовища осередку. Проведена заключна дезінфекція”, — сказано в повідомленні.
Інформацію про ситуацію в дитсадку було доведено до керівника відділу освіти БМР, міського голови та місцевої прокуратури.
Функціонування ясельної групи “Дюймовочка” припинено до стабілізації епідситуації.

Джерело: УННшаблоны для dle