Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Здоровье » Затверджено План заходів щодо лікарні

Затверджено План заходів щодо лікарні

10 липня, на черговому засіданні виконавчого комітету Бердянської міської ради, з метою покращення  надання медичної допомоги мешканцям міста, оптимізації діяльності комунальних лікувально-профілактичних закладів міста, контролю за використанням бюджетних коштів виконавчий комітет Бердянської міської ради  затвердив План заходів щодо вирішення проблемних питань з організації діяльності КУ „Бердянська міська лікарня” на 2012 рік. Поставлено мету шляхом проведення реформування галузі, перевести міську поліклінічну службу на нові управлінські рейки. Мова йде про структурно-організаційний та фінансово-економічний  розподіл  первинного і вторинного рівнів надання медичної допомоги. З цією метою до вересня поточного року планують внести зміни до статуту КУ „Бердянська міська рада” щодо створення окремого підрозділу первинної медичної допомоги і консультативно-діагностичного центру.

Також є наміри придбати сучасне медичне обладнання та апаратуру – дефібрилятори для відділень інтенсивної терапії та реанімацій, бригад швидкої допомоги за рахунок бюджетних надходжень, субвенції на суму 2.5 млн. грн.,  придбати діагностичну ендоскопічну апаратуру для стаціонару поліклініки, замінити застарілий рентген-діагностичний апарат  у приймальному відділенні стаціонару на сучасний „Індіграф-КДР-50” для забезпечення цілодобової діагностики постраждалих та хворих стаціонару. Частково плани з технічного переоснащення вже виконуються.

Проводиться необхідна підготовка  для проведення реорганізації лікарської амбулаторії у Нововасилівці в сімейну амбулаторію, її оснащення обладнанням та медикаментами для діабет-залежних хворих.  Також на часі і вирішення питання заповнення вакантних посад лікарів.rada.berdyansk.net

Смотреть полностью

шаблоны для dle